Belgicko a Holandsko

Belgicko3 Belgicko4 Belgicko3 Belgicko2 Belgicko1
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1276940
Cena od: 539 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

04.09.2023 6 dní First Minute 539 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis:
Brusel • Bruggy • Antverpy • Rotterdam • Zaanse Schans • Amsterdam


Program:
1. deň:
odchod zo Slovenska v ranných hodinách NON STOP cez Rakúsko a Nemecko, vo večerných hodinách príchod do Belgicka, ubytovanie.

2. deň:
raňajky, presun do hlavného mesta Belgicka – Bruselu. Prehliadka mesta, svetoznáme Atomium – zväčšený model molekuly železa tvorený deviatimi navzájom prepojenými guľami s priemerom 18 metrov, hlavné námestie (UNESCO) s cechovými domami a impozantnou radnicou, katedrála sv. Michala a sv. Goduly, kostol Notre Dame de Sablon, Kráľovský palác, nocľah.

3. deň:
raňajky, návšteva mesta Bruggy (UNESCO) – námestie De Markt, radnica, katedrála. Príchod do belgického mesta Antverpy s druhým najväčším prístavom v Európe, prehliadka centra - Grote Markt s renesančnou radnicou, katedrála Panny Márie s obrazom od Rubensa, Rubensov dom, cechové domy, kostol sv. Pavla, presun na ubytovanie do Holandska.

4. deň:
raňajky, presun do Rotterdamu – návšteva najväčšieho prístavu v Európe, vonkajšia expozícia námorného múzea, vyhliadková veža Euromast s panoramatickým výhľadom. Zastávka v mestečku Delft, ktoré je známe predovšetkým výrobou svetoznámeho porcelánu. Hlavné námestie spolu s radnicou patria medzi najstaršie a najkrajšie v Holandsku. Presun do prímorského strediska Scheveningen – prímorská časť mesta Den Haag, zastávka pri budove Európskeho súdneho dvora, ubytovanie.

5. deň:
raňajky, návšteva dedinky „živého“ skanzenu Zaanse Schans s obchodíkmi, obytnými domami, ukážkou výroby syrov a drevákov. Presun do Amsterdamu – prehliadka historického centra mesta s námestím Dam, múzeum voskových figúr Madame Tussaud, možnosť plavby loďou po amsterdamských grachtoch a návštevy Rembrantovho domu. Vo večerných hodinách odchod autobusom NON STOP na Slovensko.

6. deň:
v popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.


Stravovanie:
raňajky

Doprava:
autobusová

Zľavy:
Zľava SENIOR 55+: -3%/osoba. Zľava verný klient: -3%/osoba.

Poznámky:
Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: