Villa Nodari

Destinácia: Taliansko, Friuli-Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro
Kód zájazdu: 1233466
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Villa Nodari

detská postieľka TV domáce zviera tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Poloha:
nedávno renovovaná vila s 8 apartmánmi sa nachádza v mestečku Lignano Sabbiadoro, je vzdialená 100 metrov od pláže a 200 metrov od pešej zóny v centre.

Vybavenie a služby:
1 parkovacie miesto pre každý apartmán (nie SUV ani minibusy). V blízkosti reštaurácie, kaviarne, obchody, pizzerie.

Ubytovanie:
APT. 2+0 A - kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia izba s kuchynkou a manželskou posteľou, nachádza sa na prízemí.

APT. 3+1 B - kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia izba s kuchynkou a pohovkou pre 1 osobu, 3lôžková spálňa, malý balkón alebo terasa s posedením, nachádza sa na prízemí alebo na 1. poschodí.

APT. 3+1 B4 - kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, obývacia izba s kuchynkou a pohovkou pre 1 osobu, 3lôžková spálňa, malý balkón alebo terasa s posedením, nachádza sa na 1. poschodí.

APT. 3+1 B4T - kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, obývacia izba s kuchynkou a pohovkou pre 1 osobu, 3lôžková spálňa, malá terasa s posedením, nachádza sa na prízemí.

APT. 4+1 C5 - kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia izba s kuchynkou a pohovkou pre 1 osobu, 3lôžková spálňa, 1lôžková spálňa, malý balkón alebo terasa s posedením, nachádza sa na 1. poschodí.

APT. 4+1 C5T - kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia izba s kuchynkou a pohovkou pre 1 osobu, 3lôžková spálňa, 1lôžková spálňa, malá terasa s posedením, nachádza sa na prízemí.

APT. 6+1 C7 - kúpeľňa so sprchou a WC, obývacia izba s kuchynkou a pohovkou pre 1 osobu, dve 3lôžkové spálne, malý balkón alebo terasa s posedením, nachádza sa na prízemí alebo na 1. poschodí.

Vybavenie apartmánov: bezpečnostné dvere, klimatizácia, SAT-TV. Práčka v spoločných priestoroch. Kuchynka je oi vybavená veľkou chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a kávovarom.

Šport a zábava:
plážové a vodné športy, tenisové kurty sú vzdialené cca 1 km.

Stravovanie:
vlastné.

Pláž:
piesočnatá, cca 100 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, slnečníky a lehátka za poplatok. Psia pláž je vzdialená cca 200 m.

Doplňujúce informácie:
pobytová taxa cca 0,7 EUR/os. od 12 rokov/deň - platí sa pri príchode na mieste v hotovosti. Povinná platba za záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46 EUR/pobyt/Apt. s 2 miestnosťami, 48 EUR/pobyt/Apt. s 3 miestnosťami. Pri nástupe na pobyt sa skladá vratná kaucia cca 100 EUR/apartmán ( u osôb do 26 rokov - 300 EUR).

Voliteľné doplatky:
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Možnosť dokúpenia Wi-Fi na vyžiadanie - 20 EUR/týždeň. Malý domáci maznáčik - 49 EUR/týždeň - na vyžiadanie. Detská postieľka (pre dieťa do 2 rokov) - 20 EUR/týždeň - na vyžiadanie.

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: