Dias Apartmány

Dias apartments - apartmánový dom - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - apartmánový dom - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bazén - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bazén - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bazén - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bazén - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - apartmánový dom - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - apartmánový dom - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - apartmánový dom - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - apartmánový dom - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bar pri bazéne - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bazén - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - bazén - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - štúdio - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - štúdio - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - štúdio - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - štúdio - letecký zájazd - Kréta, Kavros Dias apartments - štúdio - letecký zájazd - Kréta, Kavros
Destinácia: Grécko, Kréta, Kavros
Kód zájazdu: 1322192
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Dias Apartmány

TV bezbariérový prístup chladnička,minibar parkovisko vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž trezor internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od letiska: 100 km
Vzdialenosť od pláže: 800 m
Rýchly popis:

Apartmánový dom s priateľskou atmosférou pomenovaný podľa slávneho gréckeho boha Dia na nádhernom ostrove obklopený zeleňou, vhodný najmä pre rodiny s deťmi, ale aj jednotlivcov.


Poloha:
200 m od piesočnatej pláže, v letovisku Kavros, v blízkosti je supermarket, pekáreň, banka, reštaurácie, taverny a bary

Hotel:
apartmánový dom sa skladá z 5 apartmánov a 9 štúdií, recepcia, internet zdarma, WIFI zdarma v celom areáli, bazén, ležadlá a slnečníky zdarma, snack bar, parkovisko

Izby:
9 štúdií vhodných pre 2-3 osoby, 5 apartmánov vhodných pre 3-5 osôb, pozostávajú zo zariadenej kuchynky, mini chladničky, klimatizácie, TV, trezoru, kúpeľne s WC a sprchou, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou, s výhľadom na more, do záhrady alebo okolia

Stravovanie:
bez stravy

Pláž:
200 m od piesočnatej pláže, vhodné pre rodiny s deťmi, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:

7, 10, resp. 11x ubytovanie bez stravy, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaciV cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.


Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.


Kavros je malá dedinka známa pod menom Paralia Kourna alebo Kournas a leží na severnom pobreží Kréty, medzu Chaniou a Rethymnom. Má asi 170 obyvateľov, ktorí žijú hlavne z turistického ruchu. Dlhá piesočnatá pláž Kavros sa tiahne pozdĺž pobrežia až k zátoke Almiros. Je obľúbenou hlavne pre rodiny s deťmi a za svoju čistotu a vybavenosť bola ocenené Modrou vlajkou EU. Z letiska Heraklion trvá cesta cca. 110 minút.


Fakultatívne výlety:
Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.


Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: