O nás

Vážení klienti,

 

naša cestovná agentúra pôsobí na trhu od roku 2003, kedy sme otvorili prevádzku v Trenčíne na Hasičskej ulici. Od otvorenia máme nadštandardnú spoluprácu s cestovnou kanceláriou FIFO, ktorú do dnes aktívne zastupujeme a ponúkame tento overený produkt. Každý rok od nášho fungovania sme od cestovnej kancelárie FIFO získali ocenenia za výborný predaj. Samozrejme, že spolupracujeme aj so všetkými serióznymi, renomovanými cestovnými kanceláriami, ktoré sú riadne poistené proti úpadku. Teda na jednom mieste Vám vieme porovnať ponuku od viacerých touroperátorov v snahe pomôcť a poradiť s výberom Vašej dovolenky. Tiež sme boli ocenení aj od iných cestovných kancelárií za výbornú spoluprácu a úspešný predaj ako napríklad od CK HYDROTOUR, CK AEOLUS, CK ČEDOK a pod.

 

Riadime sa heslom „ Náš zákazník, náš pán“....a vážime si každého jedného klienta, ktorí navštívi našu prevádzku. Osobne navštevujeme rôzne destinácie a absolvujeme inšpekcie – pracovné cesty konkrétnych hotelov a letovísk, aby sme mohli zodpovedne a pravdivo odpovedať na všetky Vaše otázky a teda „ušiť Vám dovolenku na mieru“ podľa Vašich požiadaviek. Ctení zákazníci/klienti cenové kalkulácie, ktoré Vám naceňujeme nenavyšujeme a tiež Vás nezavádzame. Dôležitá informácia pre Vás,  Vážení klienti je, že u nás si kúpite dovolenku za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá zájazd organizuje vrátane všetkých aktuálnych zliav a bonusov, ak máte v cestovnej kancelárii vernostnú alebo inú zľavu, stačí nám to oznámiť a bude Vám uznaná aj u nás!

 

Ponúkame Vám cestovanie do všetkých kútov sveta. Pobytové, poznávacie zájazdy, plavby, exotiku, svadobné cesty, lyžovačky, wellness pobyty, štúdijné cesty. Dopravu: leteckú, individuálnu alebo autokarovú. A služby podľa Vašej predstavy. Vieme uspokojiť aj klienta ktorý je menej náročný, ale tiež veľmi náročných klientov. Sme autorizovaným predajcom mnohých serióznych a rokmi overených cestovných kancelárií. U nás v predaji aj rakúske a nemecké cestovné kancelárie s odletmi z Viedne.

 

Na záver Vážení kienti, priatelia tešíme sa spätnej väzbe a vždy nás úprimne poteší, keď pošlete pozdrav ešte priamo z dovolenky, alebo napíšete email po návrate domov..či zavoláte a podelíte sa s nami o Vaše zážitky. Poprípade upozorníte, čo by sa dalo vylepšiť...aj keď z praxe 97% sú to ďakovné správy, čo nás veľmi veľmi teší. Pretože Vaša spokojnosť je našou prioritou! Mnohí z Vás si nájdu čas a prídu aj osobne porozprávať zážitky z dovolenky k nám do cestovnej agentúry. VEĽKÉ ĎAKUJEME Vám všetkým aj tým, ktorí v tejto uponáhľanej dobe nestíhajú dať vedieť ako boli spokojní na dovolenke, ALE opäť pri výbere svojej ďalšej dovolenky zavítaju k nám a žiadajú nás o radu a pomoc kam by sme ich poslali tento krát...

 

V prípade otázok...požiadaviek nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme, pomôžeme pri výbere Vašej dovolenky a tešíme sa na Vašu návštevu J

 

Zodpovedná vedúca Mgr. Dagmar Tehlárová

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text: